ZAMÓW Ryby u Rybaka 518607113 / 530406545 rybyurybaka@onet.eu
Ryby prosto z kutra

Oferta sprzedaży ryb prosto z kutra

Zamówienia realizujemy od poniedziałku do czwartku włącznie.
W ZAMÓWIENIACH PROSIMY O PODAWANIE DANYCH KONTAKTOWYCH: DANE DO WYSYŁKI + NR TELEFONU (dla kuriera)

Ryby świeże

Łosoś Bałtycki - filet

Świeży filet z łososia Bałtyckiego pochodzący z własnego połowu, prostu z Naszego kutra wypływającego codziennie z portu w Darłówku. Z łososia tego przygotować można pyszny tatar, idealnie nadaje się tez do smażenia. Nasz łosoś prosto z kutra to wspaniała alternatywa dla ryb niewiadomego pochodzenia sprzedawanych w supermarketach.

60zł/kg

Łosoś Bałtycki - dzwonki

Świeży Łosoś Bałtycki pokrojony w dzwonki. Łosoś prosto z morza złowiony z pokładu Naszego kutra wypływającego codziennie z portu w Darłówku. Łosoś idealnie nadaje się do smażenia, wędzenia lub pieczenia.

50zł/kg

Filet z dorsza świeżego

Świeży dorsz prosto z kutra rybackiego złowiony u wybrzeży Darłówka, wyfiletowany, gotowy do smażenia

36zł/kg

Dorsz - tusza

Świeży dorsz złowiony z pokładu Naszego kutra rybackiego. Ryba w postaci tuszy, bez głowy, wypatroszona i oczyszczona, charakteryzuje się białym delikatnym mięsem. Rybę można pokroić w dzwonki i usmażyć lub upiec.

25zł/kg

Dorsz - tusza cała z głową

Cały dorsz wraz z głową, złowiony w wodach u wybrzeży Darłowa, wypatroszony i oczyszczony, czasem jeszcze na pokładzie kutra :)

20zł/kg

Flądra - półtusza bez skóry

Wspaniała Flądra prosto z Morza Bałtyckiego. Półtusza bez głowy, skóry, płetw, oczyszczona i wypatroszona. Wystarczy sól, pieprz, mąka i na patelnie :). Mięso z tak świeżej flądry idealnie odchodzi id ości.

15zł/kg

Flądra - półtusza ze skórą

Flądra w postaci półtuszy ze skórą. Świeża prosto z morza. Skórę można usunąć lub pozostawić na rybie i usmażyć wraz z nią.

10zł/kg

Sandacz -filet

Świeży filet z Sandacza prosto z wód przybrzeżnych Bałtyku, poławiany w okolicach Darłowa. Sandacz posiada delikatne, białe, sprężyste i chude mięso, wspaniale smakuje w daniach ostrych i łagodnych.

60zł/kg

Sandacz - tusza

Sandacz Pospolity prosto z morza, Tusza cała, wypatroszona i oczyszczona

45zł/kg

Śledź- tusza

Wspaniały w smaku, świeży Śledź prosto z morza, pochodzący z własnego połowu kutrem rybackim. Idealny do wszelkiego rodzaju przekąsek, smażenia, wędzenia, marynowania.

12zł/kg
Ryby u Rybaka 76-150 Darłówko zachodnie, przy kanale portowym. Tel. 518607113 / 530406545 rybyurybaka@onet.eu
realizacja WEBTOPIA 2015